22 BET, as maiores probabilidades online!
jogar

Premier League – Manchester United concorda em contratar Joshua Zirkzee

Drejtuesit e Manchester United duket se kanë rënë dakord për termat personale, me talentin hollandez të Bologna, Joshua Zirkzee. Sipas burimeve të mediave angleze, “Djajtë e Kuq” dhe lojtari kanë arritur një akord personal, dhe tashmë 2 klubet duhet të gjejnë akordin përsa i përket financave dhe detajeve të tjera të marrëveshjes. Sulmuesi ka një klauzolë për prishjen e kontratës prej 34 milionë paundësh, një shifër që është brenda mundësive financiare të United.

Trajneri i klubit, Erik ten Hag, e sheh si mjaft të rëndësishëm afrimin e lojtarit në Old Trafford. Sezonin e kaluar Manchester United pati vështirësi të mëdha për të finalizuar rastet e krijuara për gol, teksa Marcus Rashford dhe Rasmus Hojlund kaluan një sezon të vështirë. Zirkzee ndërkohë impresionoi me paraqitjet e tij me Bologna në Serie A, dhe hollandezi ka akoma më shumë mundësi për t’u përmirësuar si lojtar, në Premier League.

Ndërkohë United nuk është i vetmi klub në garë për shërbimet e sulmuesit të talentuar. Arsenal është duke monitoruar situatën, ndërkohë që Milan në Itali gjithashtu kërkon të bëjë të vetin sulmuesin. Kuqezinjtë megjithatë janë duke eksploruar dhe opsione të tjera përsa i përket sulmit, duke qënë se për ta do të jetë e vështirë të konkurrojnë me Manchester United.

Përsa i përket preferencës së vet lojtarit, Zirkzee gjithashtu preferon një transferim në Old Trafford. Kjo dhe për shkak të trajnerit Ten Hag i cili ka besim tek aftësitë e tij. Duke qënë se ndeshjet para sezonale për shumicën e klubeve fillojnë duke nisur nga java e ardhshme, drejtuesit e United duan të mbyllin sa më shpejt transferimin e Zirkzee. Megjithatë zyrtarizimi i hollandezit është ende larg. Bordi i “Djajëve të Kuq” është duke punuar dhe për objektiva të tjerë në merkato, mes tyre Jarrad Branthwaite dhe Matthijs de Ligt.


Sobre o autor

10 casas de apostas com melhor desempenho para 2024

Bônus de registro de 100% até 120 EUR! O bônus é oferecido apenas para novos jogadores que se cadastrarem na plataforma!
Jogue agora
Termos de bônus se aplicam

Apenas para novos registrantes

Os termos e condições de utilização do bônus são determinados pela empresa e podem ser alterados a qualquer momento. Sempre verifique as regras de bônus antes de jogar com o bônus.

Bônus de registro de 100% até 100 EUR! O bônus é oferecido apenas aos jogadores que se inscreverem pela primeira vez na plataforma!
Jogue agora
Termos de bônus se aplicam

Apenas para novos registrantes

Os termos e condições de utilização do bônus são determinados pela empresa e podem ser alterados a qualquer momento. Sempre verifique as regras de bônus antes de jogar com o bônus.

bet365 oferece vários bônus e programas para seus jogadores. A bet365 é a marca de apostas esportivas online favorita do mundo, com receitas anuais de mais de US$ 3.5 bilhões e mais de 7000 funcionários em todo o mundo.
Jogue agora
Termos de bônus se aplicam

Máximo de até $ 100 de créditos. Apenas para novos registrantes

Min. Depósito de $ 5. Os termos e condições de utilização do bônus são determinados pela empresa e podem ser alterados a qualquer momento. Sempre verifique as regras de bônus antes de jogar com o bônus.

O bônus de registro tem duas opções: 1. 30 EUR grátis, 2. 100% até 1000 EUR! O bônus é oferecido apenas aos jogadores que se inscreverem pela primeira vez na plataforma!
Jogue agora
Termos de bônus se aplicam

Apenas para novos registrantes

Os termos e condições de utilização do bônus são determinados pela empresa e podem ser alterados a qualquer momento. Sempre verifique as regras de bônus antes de jogar com o bônus.

Bônus de registro de 100% até 100 EUR! O bônus é oferecido apenas para novos jogadores que se cadastrarem na plataforma!
Jogue agora
Termos de bônus se aplicam

Apenas para novos registrantes

Os termos e condições de utilização do bônus são determinados pela empresa e podem ser alterados a qualquer momento. Sempre verifique as regras de bônus antes de jogar com o bônus.

Bônus de registro de 100% até 100 EUR! O bônus é oferecido apenas para novos jogadores que se cadastrarem na plataforma!
Jogue agora
Termos de bônus se aplicam

Apenas para novos registrantes

Os termos e condições de utilização do bônus são determinados pela empresa e podem ser alterados a qualquer momento. Sempre verifique as regras de bônus antes de jogar com o bônus.

Bônus de inscrição de 100% até $ 200! O bônus está disponível apenas para jogadores que se cadastrarem pela primeira vez na plataforma! ATENÇÃO: Apenas para jogadores de Portugal e Brasil
Jogue agora
Termos de bônus se aplicam

Apenas para novos registrantes

Os termos e condições de utilização do bônus são determinados pela empresa e podem ser alterados a qualquer momento. Sempre verifique as regras de bônus antes de jogar com o bônus.

Bônus de registro de 100% até 100 EUR! O bônus é oferecido apenas aos jogadores que se inscreverem pela primeira vez na plataforma!
Jogue agora
Termos de bônus se aplicam

Apenas para novos registrantes

Os termos e condições de utilização do bônus são determinados pela empresa e podem ser alterados a qualquer momento. Sempre verifique as regras de bônus antes de jogar com o bônus.

Bônus de registro de 100% até 150 EUR! O bônus é oferecido apenas aos jogadores que se inscreverem pela primeira vez na plataforma!
Jogue agora
Termos de bônus se aplicam

Apenas para novos registrantes

Os termos e condições de utilização do bônus são determinados pela empresa e podem ser alterados a qualquer momento. Sempre verifique as regras de bônus antes de jogar com o bônus.

Bônus de registro de 100% até 100 EUR! O bônus é oferecido apenas para novos jogadores que se cadastrarem na plataforma!
Jogue agora
Termos de bônus se aplicam

Apenas para novos registrantes

Os termos e condições de utilização do bônus são determinados pela empresa e podem ser alterados a qualquer momento. Sempre verifique as regras de bônus antes de jogar com o bônus.