Prognósticos de jogos, Serie A, Primeira Liga, Ireland Premier Division – 26.05.2023

Sampdoria vs Sassuolo

Ambas as equipes marcam

Coeficiente 1.54


Në 5 nga 7 ndeshjet e fundit të Sampdoria në fushën e vet në Serie A, si ata, ashtu dhe kundërshtarët e tyre kanë gjetur rrugën e rrjetës. Të zotët e shtëpisë janë mposhtur në 4 nga 5 përballjet e fundit dhe kanë vulosur rënien nga kategoria. Sassuolo nga ana tjetër ka fituar 9 ndeshje më shumë se kundërshtarët e tyre në kampionat. Miqtë ndodhen në mesin e renditjes së përgjithshme, dhe duke qënë se nuk kanë një objektiv për të luftuar, në Stadio Comunale Luigi Ferraris pritet një sfidë e balancuar.

Vizela x Sporting Lisbon

Sporting lisboeta vence

Coeficiente 1.50


Sporting Lisbon ka fituar 2 nga 3 përballjet e fundit direkte me Vizela. Të zotët e shtëpisë kanë dështuar të gjejnë rrugën e rrjetës në 4 nga 5 ndeshjet e fundit. Sporting nga ana tjetër po kalon një moment të mirë teksa ka fituar 5 nga 7 sfidat e fundit. Diferenca në kualitet është e madhe mes 2 skuadrave, dhe Sporting nuk pritet të hasë probleme në Estádio Do Vizela, sidomos duke marrë parasysh dhe formën e të dyja skuadrave.

Cork City vs Shamrock Rovers

Ganha o Shamrock Rovers

Coeficiente 1.53


Shamrock Rovers po kalon një moment të mirë teksa është mposhtur vetëm 2 herë gjatë gjithë këtij sezoni në kampionatin irlandez. Për më shumë, miqtë kanë shënuar të paktën 2 gola në 11 nga 12 përballjet e fundit në kampionat. Cork City nga ana tjetër është mposhtur në 6 nga 7 ndeshjet e fundit. Objektivi kryesor i të zotëve të shtëpisë është mbijetesa, por marrja e një rezultati pozitiv ndaj Shamrock duket tejet e vështirë.


Outros prognósticos de jogos de futebol para hoje, previsões de apostas certas

#CompetiçãoA Nossa EquipaVSA Nossa EquipaPrediçãoEstranho
1A Liga Smartbankreal ZaragozaVSTenerifeReal Zaragoza vence2.56
2Serie BSudirolVSRegginaAmbas as equipes marcam1.95
3Ligue 2CaenVSSaint-EtienneCaen vence2.49
4Ligue 2DijonVSParis FCDijon vence1.85
5Ligue 2FC AnnecyVSBordeauxBordeaux vence1.81
6Ligue 2GuingampVSNiortGuingamp vence1.57
7Ligue 2LavalVSNimesLaval vence1.49
8Ligue 2QuevillyVSAmiensQuevilly vence2.39
9Ligue 2RodezVSPauRodez wins2.24
10Ligue 2SC BastiaVSLe HavreLe Havre vence2.50
11Ligue 2SochauxVSMetzMetz vence1.62
12Ligue 2ValenciennesVSGrenobleValenciennes vence1.77
13Finlândia VeikkausliigaFC Inter TurkuVSGanchoFC Inter Turku vence2.22
14Finlândia VeikkausliigaFC LahtiVSAC OuluAC Oulu vence2.27
15Finlândia VeikkausliigaHonkaVSFC KTPHonka ganha1.46
16Finlândia VeikkausliigaSJKVSKuPSVitórias do KuPS2.55
17Finlândia VeikkausliigaVPSVSIlvesVPS vitórias2.48
18Divisão Premier da IrlandaBohemian FCVSShelbourneBohemian FC vence2.01
19Divisão Premier da IrlandaDrogheda UnitedVSUCDDrogheda United wins1.50
20Divisão Premier da IrlandaAtlético de São PatrícioVSDundalkSt. Vitórias do Patrick's Athletic1.90

Escolha o seu site de apostas favorito com as maiores probabilidades!

companhiaBónus de Boas VindasPlataformalicençamoedasgravação
Ivy Bet100% até € 150Casino, Poker, EsportesCuraçao eGaming€, $Jogue agora!
Megabet100% até 100 €Casino, Poker, EsportesCuraçao eGaming€, $Jogue agora!
BetsafeBónus de 25€ + Aposta Grátis de 10€Casino, Poker, EsportesMGA, IURD, IRC€, $Jogue agora!
Aposta 22100% até € 120Casino, Poker, EsportesCuraçao eGaming€, $, ฿Jogue agora!
Aposta 365100% até 100 €Casino, Poker, EsportesReino Unido, Malta, Estônia€, $Jogue agora!
Todo jogo100% até € 100Casino, Poker, EsportesCuraçao eGaming€, $Jogue agora!
888 DesportoAposte 10EUR ganha 30 €Casino, Poker, EsportesMGA, Gibraltar€, $Jogue agora!
Entre100% até € 100Casino, Poker, EsportesCuraçao eGaming€, $, ฿Jogue agora!
Betsson100% até € 100Casino, Poker, EsportesMGA, IGC, UKGC€, $Jogue agora!

Deixe um comentário

O seu endereço de e-mail não será publicado. Os campos obrigatórios são marcados com *

Novas casas de apostas
Revisão do 32Red Casino & Sportsbetting
Revisão do 32Red Casino & Sportsbetting

150% BONUS até 150 EUR no primeiro depósito!

Unibet comentário
Unibet comentário

400% BONUS até 40 EUR no primeiro depósito de 10 EUR

Bahigo Sportsbook
Bahigo Sportsbook

100% BONUS até 400 EUR no primeiro depósito! Apenas para jogadores da Turquia e Suíça

ReloadBet
ReloadBet

100% BONUS até 100 EUR no primeiro depósito!

bet365

Você está registrado no 22BET, experimente os maiores coeficientes Online!

X